Інформація про заклад
20.02.2020
ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ !!!
11.03.2020
Show all

СВЯТО ВЕСНИ

8 березня – свято весни, краси та жіночності. В нашій школі це свято стало родинною традицією для учнів початкової школи і в цей день по-святковому гамірно, весело та цікаво. Діти запрошують своїх мам і бабусь, готують для них привітальні виступи. Школярі принесли гарний весняний настрій – все довкола цвіло. Класи, в яких учні виступали, були дуже квітучі і нарядні, учасники одягнені у вишиванках, а їхні виступи сонячні, позитивні і бадьорі. Учні активно, жваво творили свято: співали пісні, розказували вірші, дарували подаруночки зроблені своїми руками. Хочеться подякувати вчителям за їхню креативність, невтомну працю і назвати поіменно кожного вчителя, який вложив частинку тепла своєї душі в серця діток: Валентина Йосипівна (п’ятирічки), Галина Степанівна (2-й клас), Марія Вакулівна (3-й клас), Ніна Денисівна (4-й клас) та Тетяна Сергіївна (вчитель музики).

Основна школа готувала концерт. Адже більшість вчителів – це жінки, і бажання дітей у цей весняний день – подарувати своїм класним мамам, вчителям свої виступи. Діти підійшли творчо до підготовки святкового концерту і приготували гумористичні сценки. Швидко минув час концерту, і слово для привітання взяв директор школи Гребеневич Степан Володимирович, який привітав всіх жінок зі святом, а також вручили квіти жінкам-працівникам закладу.

Учні впевнено прямують у світ виступів і знаходять своє місце серед шкільних заходів, адже вони дуже артистичні і сміливі на сцені. Зуміли творчо представити себе і гарно провести свято

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *